Aktualności

          • Już od września w szkole ... Tchoukball

            20.06.2026

            Jakiś czas temu jedna z mam, przypadkowo, natknęła się na nietypową i nieznaną grę zespołową. Później jeden z nauczycieli nawiązał kontakt z trenerami tejże gry i odbył szkolenie. Następnie w naszej szkole zawitali mistrzowie Europy na pokazowym treningu. Dziękujemy Pani Grecie Stareckiej - Kwaśny. To właśnie dzięki Jej informacjom poznaliśmy grę o nazwie Tchoukball. Od przyszłego roku szkolnego tworzymy drużynę, trenujemy i będziemy chcieli wziąć udział w zawodach.

          • Srebrny medal Mistrzostw Polski dla naszych uczennic!

            19.06.2026

            Z ogromną radością i dumą informujemy o wspaniałym sukcesie naszych uczennic Aleksandry Górskiej, Lilianny Hrynkiewicz i Polina Primieczajewej, które reprezentowały barwy klubu GKPW-59 podczas II Mistrzostw Polski Juniorek U-16 w Piłce Wodnej, rozegranych w Warszawie.

            Po emocjonujących spotkaniach i zaciętej rywalizacji drużyna GKPW-59 wywalczyła II miejsce w Polsce, zdobywając srebrne medale oraz tytuł wicemistrzyń Polski. To wyjątkowe osiągnięcie jest efektem ciężkiej pracy, systematycznych treningów, sportowej pasji oraz doskonałej współpracy całego zespołu.

            Jesteśmy niezwykle dumni, że wśród zawodniczek drużyny wicemistrzyń Polski znajdują się uczennice Społecznej Szkoły Podstawowej. Ich sukces  jest pięknym przykładem tego, że dzięki wytrwałości, zaangażowaniu i konsekwencji można realizować swoje marzenia i osiągać najwyższe cele.

            Serdecznie gratulujemy Aleksandrze, Liliannie, Arinie oraz wszystkim zawodniczkom i trenerom klubu GKPW-59 zdobycia tytułu wicemistrzyń Polski. Życzymy kolejnych sukcesów sportowych, niegasnącej pasji oraz wielu niezapomnianych chwil związanych z uprawianiem piłki wodnej.

            Brawo, XY! Brawo, GKPW-59! Jesteśmy z Was bardzo dumni! 🥈🏆🇵🇱

          • II miejsce naszych uczniów w Mistrzostwach Gorzowa klas II w pływaniu

            19.06.2026

            Z ogromną radością informujemy, że reprezentacja Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Gorzowa Wielkopolskiego klas II w pływaniu.

            Zawody odbyły się 19 czerwca 2026 roku na pływalni Słowianka i były zwieńczeniem całorocznego Miejskiego Programu Nauki Pływania realizowanego w roku szkolnym 2025/2026. W rywalizacji wzięło udział aż 16 gorzowskich szkół podstawowych, dlatego sukces naszych uczniów jest dla nas szczególnym powodem do dumy.

            Nasi drugoklasiści zaprezentowali bardzo dobre umiejętności pływackie, ogromne zaangażowanie oraz prawdziwego ducha sportowej rywalizacji. Podczas zawodów pokazali nie tylko wolę walki, ale także współpracę, wzajemne wsparcie i radość z reprezentowania szkoły.

            Zdobycie tytułu wicemistrzów Gorzowa w tak licznej stawce uczestników to piękne osiągnięcie, które potwierdza, że systematyczna praca, wytrwałość i sportowa pasja przynoszą wspaniałe efekty.

            Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom reprezentującym naszą szkołę. Dziękujemy również nauczycielom i opiekunom za przygotowanie uczniów, wsparcie oraz motywowanie ich do podejmowania sportowych wyzwań.

            Jesteśmy z Was bardzo dumni!
            Brawo, Społeczna!

          • Wyniki konkursu „Mistrz Arytmetyki”

            17.06.2026

            Dziś odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu „Mistrz Arytmetyki”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli matematyczne wyzwanie i wykazali się wiedzą, logicznym myśleniem oraz wytrwałością. W poniedziałek uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki uczestniczyli już w wycieczce do TMA Zone.
            Dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom życzymy kolejnych sukcesów! Do zobaczenia za rok. 👏📚➕.

          • Szkolna Eurowizja 2026 – pełna emocji i talentu!

            16.06.2026

            Dnia 16 czerwca w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Szkolna Eurowizja. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4–7, którzy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, występując do utworów znanych zespołów muzycznych. Na scenie nie zabrakło energii, kreatywności i świetnej zabawy!
            Występy oceniało jury w składzie: Agnieszka Wojtkowiak-Czypar, Monika Mazurek oraz Helena Szczecińska z Samorządu Uczniowskiego. Po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców:
            🥉 III miejsce – klasa 7a
            🥈 II miejsce – klasa 5b
            🥇 I miejsce – klasa 5a
            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspaniałe występy. Tegoroczna Szkolna Eurowizja dostarczyła wielu pozytywnych emocji i na długo pozostanie w naszej pamięci!

          • „Przysięgam uroczyście, że knuję coś niedobrego”

            13.06.2026

            W czwartek w Bibliotece u Molika było magicznie. Iga z klasy 2 b przygotowała turniej wiedzy o Harrym Potterze. Dziewiętnastu wielbicieli powieści J.K. Rowling zmierzyło się z testem wiedzy, zaklęciami  reparo, wingardium leviosa. Tak dobrze znali  świat Hogwartu, że rekwizyty, takie jak świstoklik, fasolki wszystkich smaków czy fusy, nie miały przed nimi tajemnic. Delektowali się ciasteczkami z symbolami szkoły magii, peronu 9 i ¾, znakiem insygniów.  Hania z 3a, Piotrek z 2c  i Martyna z 5a w dogrywce odpowiadali na szczegółowe pytaniami. Walka była wyrównana. Zwyciężczynią została Martyna.
            Gratulujemy! 

          • Dziękujemy i doceniamy!

            13.06.2026

            Klasa 5B pragnęła zorganizować własną akcję charytatywną i udało się. Podczas ostatniego wyjścia w ramach zajęć Akademii Filmowej do Miejskiego Ośrodka Sztuki uczniowie podarowali uprzednio zakupioną przez siebie karmę dla kotów. Każdego dnia pracownicy MOS troszczą się o okoliczne bezdomne koty, a dzięki pomocy Naszych Uczniów trudy codziennego doglądania stały się mniejsze.
            Dziękujemy!

          • Wizyta w Muzeum II Wojny Światowej

            10.06.2026

            9 czerwca uczniowie klas 7a i 7b uczestniczyli w wycieczce do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Podczas zwiedzania mieli okazję zapoznać się z ekspozycjami przedstawiającymi losy Polski i świata w czasie jednego z najważniejszych wydarzeń XX wieku.

            Nowoczesne wystawy, liczne eksponaty oraz materiały multimedialne pozwoliły uczniom lepiej zrozumieć przebieg wojny i jej wpływ na życie ludzi. Wizyta była cenną lekcją historii, która skłoniła do refleksji nad znaczeniem pokoju, wolności i pamięci o przeszłości.

            Wyjazd dostarczył uczestnikom wielu wartościowych doświadczeń i poszerzył ich wiedzę historyczną.

          • Koncert organowy w Katedrze Oliwskiej

            10.06.2026

            Dzisiaj uczniowie klas 7a i 7b uczestniczyli w wyjątkowym koncercie organowym w Katedrze Oliwskiej w Gdańsku. Podczas wydarzenia mieli okazję wysłuchać brzmienia słynnych oliwskich organów, które zachwycają swoim bogatym dźwiękiem oraz niezwykłą historią.

            Koncert był nie tylko okazją do obcowania z muzyką na najwyższym poziomie, ale również cenną lekcją kultury i historii. Uczniowie z zainteresowaniem poznawali tajniki działania tego wyjątkowego instrumentu oraz piękno zabytkowej katedry.

            Wyjazd dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

          • Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach

            10.06.2026

            8 czerwca odbyły się Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach. Naszą szkołę reprezentowało 11 młodych szachistów, którzy z dużym zaangażowaniem i sportową postawą rywalizowali przy szachownicach.
            Z ogromną radością informujemy, że Jakow Szymkowiak wywalczył 2. miejsce, osiągając znakomity wynik wśród uczestników turnieju. Gratulujemy Jakowowi sukcesu, a wszystkim reprezentantom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy kolejnych szachowych osiągnięć.

          • Dzień Mamy i Taty w II b

            10.06.2026

            Uczniowie klasy 2b z ogromnym zaangażowaniem przygotowali uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Ważną częścią spotkania było przedstawienie, które dostarczyło wszystkim wielu emocji — zarówno wzruszeń, jak i radosnych chwil pełnych humoru. Dzieci poprzez piosenki, wiersze oraz scenki aktorskie wyraziły swoją miłość i wdzięczność rodzicom, a publiczność nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami. Było to wyjątkowe i pełne ciepła wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

          • Nagrody i wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

            01.06.2026

            Z ogromną przyjemnością wręczyliśmy nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, wytrwałości i pasji do matematyki.
            Szczególne brawa kierujemy do laureata Lin Hongrui i Leona Bogackiego, który uzyskał wynik bardzo dobry.
            Brawa również dla wszystkich wyróżnionych. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć! 👏🏆
            Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za wsparcie młodych matematyków. Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej radości z odkrywania matematycznych wyzwań.

      • Kontakty

        • Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego
        • sekretariat
          tel. 95 7 214 076, tel. kom. 609 998 390

          księgowość i kadry
          tel. kom. 533 340 535

          adres do e-Doręczeń:
          AE:PL-81381-23484-JEVJS-25
        • ul. Kazimierza Wielkiego 65B,
          66-400 Gorzów Wielkopolski
          Poland
        • GBS Gorzów Wlkp.
          49 8363 0004 0000 3809 2000 0001
      • Logowanie